هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسشها نفت آبادان حل نشود می‌روم / کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر پرسشها کلوب صنعت نفت آبادان جهت فصل آینده مرتفع نشود، در این تیم نمی‌مانم.

پرسشها نفت آبادان حل نشود می‌روم / کمالوند

کمالوند: پرسشها نفت آبادان حل نشود می روم

عبارات مهم : آبادان

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر پرسشها کلوب صنعت نفت آبادان جهت فصل آینده مرتفع نشود، در این تیم نمی مانم.

به گزارش مهر، فراز کمالوند عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پیکان در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشور افزود: قدری سخت است که تیم هایی همچون صنعت نفت را در هفته های آخر در آمادگی کامل نگه داشت، چون نه شانس گرفتن سهمیه وجود دارد و نه استرس سقوط تیم است این روزها تلاش مان بر آن است که به جای پرسشها فنی بر روی پرسشها معنوی و روانی بازیکنان کار کنیم.

پرسشها نفت آبادان حل نشود می‌روم / کمالوند

وی با بیان اینکه امید می رود هواداران از دیدن بازی فردا لذت ببرند، اظهار کرد: در بازی فردا برابر پیکان سعید لطفی، سوشا مکانی و حسین بغلانی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و دو بازیکن دیگر نیز به مرز آمادگی نرسیده اند ولی بازیکن جایگزین آنها وجود دارد و از این بابت جای نگرانی نیست ضمن اینکه قصد داریم در بازی فردا به بازیکنان جوانمان نیز جهت بازی میدان دهیم.

وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را جهت حفظ جایگاه فعلی مان به کار می بریم، به هرحال بودن تیم در نیمه نخست جدول رده بندی جهت صنعت نفت که تیم نوپایی در لیگ برتر هست، نتیجه خوبی جهت این تیم محسوب می شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر پرسشها کلوب صنعت نفت آبادان جهت فصل آینده مرتفع نشود، در این تیم نمی‌مانم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به طور حتم اگر در عنوان حمایت و پشتیبانی بهتر عمل می شد به خصوص در نیم فصل اول، شاید به مقام بهتری در جدول رده بندی نیز دست پیدا می کردیم، آدم دروغ گویی نیستم و هر لحظه صداقت کامل داشته ام و اگر حرفی زده ام اگر چه شاید نوع بیانم مناسب نبوده ولی حرفی هم که می زنم باید بتوانم به آن عمل کنم که تاکنون نیز چنین بوده است.

کمالوند افزود: اگر اوضاع کلوب صنعت نفت عوض کردن نکند، احتمال ماندن من در این تیم جهت فصل آینده ضعیف هست، اگر می گویم نمی مانم به معنی این نیست که می خواهم جای دیگر بروم هرچند که دو تیم لیگ برتری نیز با من صحبت کرده اند، ولی به آنها نیز گفته ام که منتظر شرایط نفت آبادان هستم، دوست دارم کاری را که در آبادان شروع کرده ام به جای خوبی برسانم، ولی به عوض کردن شرایط کلوب صنعت نفت هم امیدوار نیستم.

وی اظهار کرد: بدهی زیادی به بازیکنان داریم، به جز بازیکنان خارجی مان که به لحاظ پرداختی اوضاع بهتری دارند ولی سایر بازیکنان ۳۵ درصد از پول سال گذشته ارزش و ۵۰ درصد از امسال ارزش باقی مانده، بخش اعظم پول هایی هم که تاکنون وارد کلوب شده است صرف بدهی های آن شده است است.

پرسشها نفت آبادان حل نشود می‌روم / کمالوند

وی تصریح کرد: با این اوضاع نمی توان ادامه داد، توقع مردم رو به زیاد کردن است ضمن آنکه رضایت نسبی آنان از تیم حاصل شده، اگر بخواهم در تیم بمانم مردم از من کسب سهمیه آسیا طلب می کنند که لازمه آن نیز برخورداری از اوضاع مالی مناسب و جذب بازیکنان باکیفیت برتر هست، اگر عزمی جهت حل پرسشها باشد، می مانم ولی اگر چنین نشود در انتهای فصل به پیشنهادهای دیگر کلوب های پیشنهاد دهنده فکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر نتوانم انتظارات مردم را برآورده کنم، فکر می کنم حضورم در آبادان تأثیرگذار نخواهد بود، در مورد بودجه مصوب و محقق شده است کلوب اطلاع دقیقی ندارم، ولی حداکثر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از کل بودجه مصوب به کلوب تزریق شده است است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر پرسشها کلوب صنعت نفت آبادان جهت فصل آینده مرتفع نشود، در این تیم نمی‌مانم.

کمالوند افزود: به طور حتم اگر در نیم فصل دو مهاجم موردنظر را جذب می کردیم حتی می توانستیم جزء تیم های سوم و یا چهارم جدول رده بندی لیگ برتر باشیم ولی پول نداشتیم و اتفاق جدیدی نیز نیفتاده است.

وی اظهار کرد: به شرطی حاضرم در آبادان بمانم که بتوانم از بعد انتظارات مردم آبادان برآیم. امسال در اکثر بازی های خانگی ما استادیوم پر از تماشاچی بود و این نشان از زیاد کردن سطح رضایتمندی مردم دارد که به طور قطع در سال آینده انتظارات زیاد خواهد شد.

پرسشها نفت آبادان حل نشود می‌روم / کمالوند

وی با بیان اینکه کلوب به خوبی از خواسته های من اطلاع دارد، تصریح کرد: می خواهیم یک تیم نیرومند داشته باشیم و بازیکنان بزرگ و تأثیرگذاری به خدمت بگیریم، باید تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار فعلی را حفظ و تعدادی دیگر نیز جذب کنیم که به طورقطع از بازیکنان فعلی همچون شیمبا بالاتر باشند.

واژه های کلیدی: آبادان | فوتبال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog