هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز استان ها فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز همدان گفت: در ادامه تحقیقات پرونده برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر با مامور راهنمایی و رانندگی، فرماندار ملایر به دادسرا احضار

فرماندار ملایر به دادسرا احضار شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان پیش از این گفته بود که حسب شکایت مأمورین پلیس راه محور همدان به ملایر مورخ ۴ / ۲ / ۹۶ در ساعت ۴۸: ۱۳ مأمورین در عین کنترل سرعت با دوربین، ماشین سواری که دارای سرعت ۱۳۷ کیلومتر بوده را متوقف کردند. با پیاده شدن راننده خودرو، افسر از راننده تقاضای مدارک می کند که یک نفر از سرنشینان ماشین با معرفی خود به عنوان بخشدار جوکار و با عنوان اینکه ماشین فرمانداری است از ارائه مدارک به وسیله راننده خودداری می کند.

عبارات مهم : ماشین
این مقام قضایی اظهار کرده بود، مأمور راهنمایی و رانندگی در ادامه به سمت جلوی ماشین جهت اعمال قانون می رود که بخشدار با بیان عبارتی توهین آمیز به مأمورین، شخصاً به عنوان راننده سوار ماشین شده است و ضمن برخورد با مأمور، مأمور بر روی کاپوت ماشین می افتد.

بعد از آن بود که مرکز اطلاع رسانی پلیس استان همدان اعلام کرد که فرهاد جهانیان، بخشدار جوکار از توابع شهرستان ملایر در ارتباط با برخورد چندی پیش خودروی فرماندار ملایر با یک مامور راهنمایی و رانندگی، به اتهام تمرد نسبت به ماموران در حین انجام وظیفه، توهین، ایجاد ضرب و جرح عمدی مامور و تخریب اموال دولتی،به همراه دو نفر از کارمندان فرمانداری ملایر با قرار وثیقه در دادسرای عمومی انقلاب همدان روانه زندان شد.

سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی نیروی انتظامی نیز در تشریح شرح این ماجرا با بیان اینکه مسئولیت، مصونیت نمی آورد اعلام کرد که ادعای فرماندار ملایر مبنی بر دلجویی از مامور پلیس تاکنون محرز نشده هست.

انتهای پیام/ز

منبع: میزان

واژه های کلیدی: ماشین | ملایر | همدان | راننده | فرماندار | فرماندار ملایر | دادستان عمومی | همدان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog