هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز فرهنگی هنری بررسی شرایط تیم ملی در لیگ جهانی والیبال در برنامه «جام رمضان»

دومین قسمت از برنامه جام رمضان (ویژه برنامه رمضانی شبکه شما) با حضور نمایندگان والیبال مردان کشورمان روی آنتن رفت.

بررسی شرایط تیم ملی در لیگ جهانی والیبال در برنامه «جام رمضان»

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «جام رمضان»؛ قسمت دوم این برنامه هم به توپ و تور تخصیص داده شده است داشت. در این قسمت از برنامه، اطراف والیبال جوانان کشور و به طور کلی والیبال مردان و بانوان در رده های متفاوت صحبت شد.
موضوع محوری «جام رمضان» یکشنبه شب، بحث اطراف والیبال کشورمان در همه رده های سنی بود، از جوانان و امید گرفته تا والیبال بزرگسالان در بخش مردان و بانوان.

عبارات مهم : مردان
بهروز عطايی سرمربی تیم والیبال جوانان، رسول آق چه لی و جواد كريمی بازيكنان تيم واليبال جوانان کشور عزیزمان ایران مهمان جام رمضان بودند.

عطایی در مهمترین بخش برنامه به ارزیابی شرایط تیم ملی مردان کشورمان در مسابقه های لیگ جهانی پرداخت.
وی تاکید کرد: سرمربی تیم ما (کولاکویچ) به تازگی به کشور عزیزمان ایران آمده و هنوز به نظر من آن طور که باید با شرایط تیم نتوانسته آشنا بشود در واقع هنوز راه زیادی را باید طی کند تا آشنایی بهتری از تیم ما به دست بیاورد.
سرمربی تیم والیبال جوانان تصریح کرد: ما در مسابقه های پیش رو شهرام محمودی را در جمع ملی پوشان نداریم. امیر غفور البته جایگزین او شده، ولی خب خلأ محمودی به عنوان پشت خط زن حس می شود. من آینده نگری می کنم که تیم ما در این دوره راه مشکل را پیش رو داشته باشد. در این دوره تقریبا همه تیم ها با هم بازی می کنند و ما بازی مهمی با تیم هایی مثل لهستان، روسیه و … داریم که باید خود را جهت آن ها آماده کنیم.
اما در بخش دیگری از برنامه، طبق روال اخبار مربوط به والیبال کشورمان مرور شد. در قسمت های متفاوت برنامه هم، وله و تصاویری مرتبط با مسابقه های والیبال جهانی پخش شد. از طرفی یکی از اهداف برنامه جام رمضان، ایجاد سرگرمی و تشویق به انجام ورزش هست. جهت همین در برنامه شب قبل هم بین مهمانان برنامه، مسابقه های پرتاب دارت و پرتاب توپ در سبد انجام شد که در هر دو رسول آق چه لی برنده شد.
گفتنی هست؛ «جام رمضان» خاص برنامه شبکه «شما» ست که در شب های ماه دورهمی خدا حوالی ساعت ۲۳:۴۵ تا ۱:۳۰ دقیقه بامداد پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی علی صادقی هست.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مردان | برنامه | سرمربی | برنامه | جوانان | مسابقه | والیبال | لیگ جهانی | سرمربی تیم | تیم والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog