هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز وب‌گردی سر بریده مرد کرمانی به حرف آمد

مردی را به بیمارستان دکتر رشید فرخی کرمان بردند که قسمت زیرین گلوی او به نحوه رقت انگیزی با کارد بریده شده است بود و مجروح به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می

سر بریده مرد کرمانی به حرف آمد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، این مرد که همت نام دارد در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار داده شد و خوشبختانه اصلاح یافت و زندگی دوباره ای را شروع کرد.

عبارات مهم : جراحی
همسر این مرد که خورشید نام دارد می گفت: دو روز پیش همت جهت انجام کاری از منزل بیرون رفت ولی دیگر بازنگشت. در این مدت من و افراد خانواده ام، سراسر قریه جمیل آباد بافت را که در آنجا سکونت داریم جستجو کردیم و بالاخره جسد نیمه جان او را در دامنه کوهی که کنار قریه واقع است پیدا کردیم و به منزل بردیم.

در آن موقع همت بیهوش بود و از محل جراحت گلوی او که به طور وحشتناکی با کارد بریده شده است بود خون می ریخت و بیچاره شوهرم به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید! بعد از چند دقیقه چشم هایش را نیمه باز کرد و با زحمت زیاد گفت: مرا علی و محمد به کوه بردند و به این روزم انداختند! و من می دانستم این دو نفر که زیر دست شوهرم کار می کردند او را به کوه برده و به قصد قتل سرش را بریده اند! بلافاصله همت را با کمک ماموران ژاندارمری بافت به سیرجان بردیم و از آنجا به کرمان انتقال دادیم و خوشبختانه وی در بیمارستان دکتر رشید فرخی تحت جراحی قرار داده شد و معالجه شد. حال این مرد خوب شد و ماموران 2 مرد دیگر را دستگیر کردند.

منبع:شفاف

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جراحی | عمل جراحی | بیمارستان | سر بریده | مرد کرمانی | اخبار حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog