هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز ورزشی حسن دهقانی چهارم شد ، کوروش فرهای به عنوان نایب قهرمانی دست یافت

در دومین روز از مسابقه های جهانی دو ومیدانی افراد با هوش میانه، نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک نشان نقره و یک عنوان چهارم شدند.

حسن دهقانی چهارم شد ، کوروش فرهای به عنوان نایب قهرمانی دست یافت

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، در دومین روز از مسابقه های جهانی دو ومیدانی افراد با هوش میانه، نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک نشان نقره و یک عنوان چهارم شدند.
کوروش فرهادی در مسابقه های پرش سه گام توانست با پشت سر گذاشتن حریفان به عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره دست یابد، حسن دهقانی در مسابقه های پرتاب نیزه به عنوان چهارم بسنده کرد و کامبیز طارمی نیز موفق شد به فینال مسابقه های دو 100 متر راه یابد.

عبارات مهم : مسابقه

بر این اساس، طارمی عصر امروز جهت دست یابی به نشان طلا در مسابقه های فینال دو 100 متر حضور خواهد یافت.
رقابت های قهرمانی دنیا دو و میدانی افراد با هوش میانه از 25 اردیبهشت ماه با حضور 135 ورزشکار از 19 کشور در دو رده بانوان و مردها و دو بخش جوانان و بزرگسالان شروع شده است و تا 29 اردیبهشت ماه در جریان خواهد بود.
تیم ملی دو و میدانی ID ایران، با ترکیب کامبیز طارمی، وحید شهابی و احمد غفاری در مواد دو، حسن دهقانی در ماده پرتاب وزنه و نیزه و کوروش فرهادی در ماده پرش طول و سه گام در این مسابقه های حضور یافته است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | دو و میدانی | جانبازان و معلولین | دو و میدانی افراد با هوش میانه | حسن دهقانی | رقابت های قهرمانی جهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog