هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز ورزشی یوزپلنگ های جوان برابر هم وطن های کی روش جهت افزایش می جنگند

تیم ملی فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران جهت افزایش از مرحله گروهی جام جهانی به مصاف پرتغال می رود.

یوزپلنگ های جوان برابر هم وطن های کی روش جهت افزایش می جنگند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی کلوب خبرنگاران، تیم ملی فوتبال جوانان کشور عزیزمان ایران در سومین و آخرین بازی خود در دور گروهی مسابقه های جام جهانی 2017 امروز (شنبه-6خرداد) از ساعت 12:30 در ورزشگاه اینچئون کره جنوبی به مصاف پرتغال می رود.

عبارات مهم : ایران
هرچند پرتغال در حال حاضر تنها با کسب یک امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه سوم جام جهانی، جای گرفته ولی می تواند با پیروزی برابر کشور عزیزمان ایران به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی افزایش کند و به همین علت شاگردان امیرحسین پیروانی باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا دست کم برابر این حریف قدرتمند، بازنده از زمین بیرون نیایند.

حریف فردای جوانان کشورمان یکی از پرافتخارترین تیم های تاریخ جام جهانی است چراکه با هدایت کارلوس کی روش سرمربی فعلی تیم ملی بزرگسالان ایران، در سال های 1989 و 1991 عنوان قهرمانی را کسب کرده و در 10 دوره قبلی حضور خود در این مسابقه ها یک نایب قهرمانی و یک رتبه سومی را هم در کارنامه دارد.

شاگردان “امیلیو پئیکسه” که در 2 بازی قبلی خود در رسیدن به پیروزی ناکام مانده اند، تنها راه ادامه حضور خود در جام جهانی کره جنوبی را در همین بازی با کشور عزیزمان ایران جست و جو می کنند و بدون شک با توجه به این امر روز مشکل را جهت جوانان کشورمان رقم می زنند.

از طرفی تیم ما هم که با وجود برتری 2 بر صفر تا دقیقه 54 دیدار با زامبیا، ناگهان در کمتر از 20 دقیقه قافیه را به بدترین شکل ممکن به حریف آفریقایی واگذار کرد و در نهایت با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد، در بازی با پرتغال در ابتدا به ارائه بازی بسته و گل نخوردن فکر می کند چراکه کسب یک تساوی برابر این تیم هم صعودمان را به مرحله بعدی قطعی خواهد کرد.

امیرحسین پیروانی در دیدار فردا نمی تواند از مهران درخشان مهر و امیر روستایی به علت ضرب دیدگی استفاده کند و در سوی برابر هم روبن دیاز به دنبال اخراج در دیدار با کاستاریکا، وقت همراهی تیمش برابر کشور عزیزمان ایران را از دست داد.

البته تیم ما در یک صورت می تواند حتی به عنوان صدرنشین گروه سوم به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی افزایش کند. اگر کاستاریکا در بازی فردا با اختلاف بیش از 2 گل زامبیا را شکست دهد و جوانان کشورمان هم موفق شوند با همین نتیجه از سد پرتغال عبور کنند، کشور عزیزمان ایران در این گروه صدرنشین می شود.

آندره ریبیرو مهاجم تیم زوریخ سوئیس تنها بازیکن پرتغال است که خارج از این کشور بازی می کند. البته از دیه گو کاستا، هلدر فریرا، ژاداش، دیه گو گونکالوس، فلورنتینو لوئیز و جدسون فرناندز می توان به عنوان اشخاص شاخص تیم سلسائو نام برد.

همانگونه که در بازی با زامبیا شاهد بودیم شاگردان امیرحسین پیروانی در نیمه دوم، از لحاظ بدنی با ضعف و از نظر کنترل بازی با گیجی مفرط مواجه شدند و جهت جلوگیری از تکرار این اتفاق در دیدار با تیم قدرتمند پرتغال باید نسبت به تک تک دقایق باهوش و با تمرکز عمل کنند.

احتمال می رود کادرفنی تیم ملی جوانان جهت دیدار فردا به نسبت 2 بازی قبلی، ترکیب متفاوت تری را به میدان بفرستد.

“رودی زامبرانو” از اکوادور با کمک “کریستین لسکانو” و “بیرون رومرو” 2 هم وطن خود دیدار کشور عزیزمان ایران و پرتغال را قضاوت می کند. “آندرس کونها” از اروگوئه و “مائورو ویجلیانو” از آرژانتین هم به ترتیب داور چهارم و داور ویدیویی بازی فردا هستند.

ترکیب احتمالی کشور عزیزمان ایران

شهاب عادلی، حسین ساکی، علی شهسواری، عارف آغاسی، نیما طاهری، امید نورافکن، محمد سلطانی مهر، ابوالفضل رزاق پور، رضا شکاری، محمد مهدی مهدیخانی، مهدی قائدی

ترکیب احتمالی پرتغال

دیه گو کاستا، پدرو امپیس، یوری ریبیرو، دیه گو گونکالوس، آندره ریبیرو، ژاداش، خورخه فرناندس، فلورنتینو لوئیز، دیه گو دالوت، خوزه گومز و جدسون فرناندز
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | جوانان | فوتبال | پرتغال | جام جهانی | جام جهانی | جام جهانی جوانان | تیم ملی فوتبال جوانان

یوزپلنگ های جوان برابر هم وطن های کی روش جهت افزایش می جنگند

یوزپلنگ های جوان برابر هم وطن های کی روش جهت افزایش می جنگند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog