هفته صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان

هفته: صندوق یونان انتخابات بین الملل یونان نخست وزیر یونان الکسیس سیپراس درآمد ناخالص ملی

گت بلاگز کرمان راه اندازی نهضت مسابقه های محلی در استان کرمان

‌استاندار کرمان گفت: باید نهضت مسابقه های محلی در استان راه بیندازیم و همه پیشکسوتان را در توسعه ورزش استان و هم نظارت بر آن دخیل کنیم.

راه اندازی نهضت مسابقه های محلی در استان کرمان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبحگاه امروز 17 خردادماه در جلسه شورای ورزش استان کرمان اظهار کرد: طرح جامع ورزش کرمان یک طرح پایدار استانی است و هر کس که بیاید باید آن را ادامه بدهد، لیکن روی این طرح کار شده است است.
وی با اشاره به اینکه یک و نیم میلیارد تومان جهت اجرای طرح توسعه ورزش استان کرمان تخصیص داده شده است داده شد، افزود: ورزش یک امر مهم و حیاتی است و بخشی از هزینه های گزافی که در حوزه سلامت پرداخت می کنیم، به علت عدم انجام فعالیت های ورزشی است.

عبارات مهم : کرمان

رزم حسینی تصریح کرد: یکی از شاخص های بسیار مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی کشورها، مربوط به ورزش است و امروز کارکنان کارخانجات پیشرفته دنیا اول ورزش می کنند و بعد سراغ کارشان می روند.
وی بیان کرد: اگر در استان کرمان سند جامع توسعه ورزش را مطرح کردیم جهت این بود که بتوانیم هزینه های گزافی که در کلوب های ورزشی جهت بازیکنان خارجی و غیربومی می شود را کم کردن بدهیم که بخش عمده ای از این هزینه ها هزینه های تشریفاتی است.
استاندار کرمان گفت: قرار این بود که ورزش استان را به سطح متعالی برسانیم و یک سند کاملا کارشناسی شده است و از پایین به اوج تدوین شد و ایده ای که در کشور نیست را مطرح کردیم.
وی افزود: قرار نیست امکانات را به مناطقی که کار نکرده اند، بدهیم و آنچه که دنبال آن بودیم و همه بر آن توافق کردند، علاوه بر طرح اجرایی، تکمیل جدول اماکن ورزشی نیز باید انجام شود و همه امکانات استان از مساجد و تکایا تا مدارس و دانشگاه ها و کارخانجات در خدمت ورزش استان به عنوان پیوست سند قرار بگیرند.
رزم حسینی تصریح کرد: اگر بتوانیم از هزینه های صورت گرفته در ساخت و ساز پروژه های ورزشی استان استفاده کنیم، بهتر از هزینه تازه است.
وی بیان کرد: بخشی از هزینه هایی که جهت طرح توسعه ورزش در مرحله اول تخصیص داده شده است داده شد، از مسیر مهم خود منحرف و در جای دیگر هزینه شد که به همین علت کار متوقف شد.
استاندار کرمان گفت: حداکثر طی یک هفته آینده ارزیابی انجام و نظر هیئت های ورزشی گرفته شده است تا جهت برطرف پرسشها سند توسعه ورزش اقدام شود.
وی افزود: هر طرح خوبی اگر بد اجرا شود و مجری خوب نداشته باشد، زیر پرسش می رود و اجرای سند توسعه ورزش استان پشتکار و پیگیر می خواهد و مدیران باید توسعه گرا باشند و در حوه ورزش دنبال تعالی ورزشی هستیم.
رزم حسینی اظهار کرد: ایراد گرفتن و منفی بافی کردن خیلی ساده است و اگر همه پذیرفته ایم سند خوبی داریم، باید پای آن ایستاده و کار را انجام بدهیم و در مسیر اشتباهات را برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: ورزش معلولان بسیار مهم و مورد توجه سند توسعه ورزش استان است و هیئت ورزشی جانبازان و معلولان استان کرمان کارنامه درخشانی دارد.
نماینده عالی دولت در استان کرمان بیان کرد: باید نهضت مسابقه های محلی در استان راه بیندازیم و همه پیشکسوتان را در توسعه ورزش استان و هم نظارت بر آن دخیل کنیم و اگر استان بتواند سند را به خوبی اجرا کند، منابع را تامین می کنیم و در صورت انحراف منابع، آن را قطع خواهیم کرد.
وی افزود: روسای هیئت های ورزشی باید بدون سیاسی کاری گزینش شوند و کسانی باشند که پیشکسوت و متخصص این حوزه باشند.
رزم حسینی تصریح کرد: جامعه ای پیشرفت می کند که مردم آن مطالبه گر، مقامات آن نقدپذیر باشند و تک تک آحاد جامعه خود را در سرنوشتشان سهیم بدانند.
وی بیان کرد: سند توسعه ورزش استان از روزمرگی جلوگیری می کند و نباید اجازه بدهیم که جامعه ورزش ما دچار روزمرگی شود.
استاندار کرمان با تاکید بر جهاد ورزشی گفت: یک مدیر جوان را در حوزه ورزش استان گزینش کرده ایم و امیدواریم با کارها جهادی خود بتواند برنامه های مورد نظر را اجرایی کند.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: کرمان | استانی | استان کرمان | پیشکسوتان ورزش | مسابقات محلی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog